3. LİG PİRİMİ 300 BİN TL

3. LİG PİRİMİ 300 BİN TL

3. LİG PİRİMİ 300 BİN TL
15 Mart 2019 - 16:43

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne Belediyesi Edirnespor takımının antrenmanına katıldı. Futbolcular ve Edirnespor yönetimi ile bir araya gelen Başkan Gürkan, takımın 3. Lige çıkması halinde 3. Lig priminin 300 bin lira olacağını müjdeledi.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Toto Bölgesel Amatör Ligi’nde şampiyonluk mücadelesi veren Edirne Belediyesi Edirnespor’un antrenmanına katılarak, futbolculara önemli bir destek verdi. Futbolcular ve Edirne Belediyesi Edirnespor yönetimi ile sohbet eden Başkan Gürkan, “Gerçekten çok yetenekli bir takıma sahibiz. Bir takım bir bütün olduğunda bir takım olur. Siz bunu başardınız. Sizleri tebrik ediyorum. Çok uzun yıllardır hiçbir takıma güven duymadığımız kadar güven duyuyoruz sizlere. İnanıyorum ki siz bu işin üstesinden geleceksiniz. Edirne’yi o mutlu, umutlu günlerine tekrardan döndüreceksiniz. 5 maçımız kaldı. Kolay maç yok. Kolay rakip yok. Hepsi zorlu. O yüzden rakibi önemsemek, ciddiye almak gerekir. Bütün şehir, arkanızda size çok inanıyor ve güveniyorum. Başaracağınıza eminim. 3 lige çıkma priminiz 300 bin lira. İnşallah bunu başaracağız; emin adımlarla yürümeye devam edeceğiz” dedi.

Başkan Gürkan’a teşekkür eden futbolcular ve yönetim kurulu üyeleri 3. Lige çıkmak için ellerinden gelen desteği vereceklerini söyledi. 

Bu haber 2291 defa okunmuştur.

YORUMLAR