Reklam

BABALAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN

BABALAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN

BABALAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN
19 Haziran 2021 - 21:49

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Babalar Günü nedeniyle yayınladığı mesajından şunlara yer verdi;
 
“Yerini hiçbir şeyin dolduramadığı, değeri hiçbir şeyle ölçülemeyen dünyanın en zor ve en güzel mesleğidir babalık. Karşılıksız sevginin, fedakarlığın en güzel örneği. Bizi biz yapan, bize güç veren… Çıktığımız hayat yolculuğunda karşılaştığımız en zor anlarda yanımızda olan, içimizi ısıtan, varlığı ile güvende hissettiren, yolumuzu aydınlatan, ulu bir çınar gibi gölgesinde huzur bulduğumuz en kıymetli, en değerli varlığımızdır, baba.
 
Bizlerle sevinen, bizlerle üzülen ve bizleri mutlu gördükçe mutlu olan babalarımızı sadece Babalar Günü’nde değil, bizlere ihtiyaç duydukları her dönemde destek olmalı, bizler için ne kadar değerli olduklarını daima kendilerine hissettirmeli, onlara duyduğumuz sevgiyi her daim dile getirmeliyiz. Unutmayalım ki bizleri yetiştirip büyüten, tecrübeleri ile geleceğe hazırlayan, yaşamımız boyunca karşılaştığımız güçlüklerden çıkış yolunu gösteren ışığımız olan babalarımız, vazgeçilmez değerimiz ve hayat zenginliğimizdir.
 
Bu duygu ve düşüncelerle başta şehit babaları olmak üzere, rahmetli babamı ve hayatını kaybeden tüm babaları minnet, saygı ve şükranla anıyor; tüm babalara evlatlarıyla birlikte sağlıklı ve mutlu bir hayat diliyorum”

 

GÜRKAN'DAN BABALAR GÜNÜ MESAJI

Bu haber 17036 defa okunmuştur.

YORUMLAR