Reklam

BAŞKAN GÜRKAN, MUHTARLAR GÜNÜ'NÜ KUTLADI

BAŞKAN GÜRKAN, MUHTARLAR GÜNÜ'NÜ KUTLADI

BAŞKAN GÜRKAN, MUHTARLAR GÜNÜ'NÜ KUTLADI
17 Ekim 2019 - 14:30

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, 19 Ekim Muhtarlar Günü için bir kutlama mesajı yayınladı. Gürkan, yayınladığı mesajda şunlara yer verdi;

“Muhtarlık müessesesi demokrasimizin temel taşıdır. Yerel yönetimin en eski örneği; vatandaşın devlete uzattığı eldir. Muhtarlar doğrudan demokrasinin gerçek temsilcidir. Edirne’nin 24 mahallesinde muhtarlarımız görevlerini fedakarca yerine getirmektedir. Muhtarlarımız mahallede yaşanan sorunlara birebir tanık olmakta; çözüme kavuşturmak için de büyük çaba sarf etmektedir. Muhtarlar belediye ile halk arasında kurulan önemli bir köprü görevini yürütmektedir.

Geçtiğimiz dönem olduğu gibi bu dönemde de muhtarlarımızla birlikte koordineli çalışmaya devam etmekteyiz. Sorumlu oldukları bölgeyi, mahalleyi çok iyi tanıyan muhtarlarımızın destekleriyle hedeflediğimiz hizmetleri daha hızlı ve sağlıklı bir şekilde ulaştırmaya devam ediyoruz.

Cumhuriyetimiz ‘in kurucusu Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün de dediği gibi, “Birlikten güç doğar.” Yerel yönetimin temsilcileri olarak bu kenti birlik ve beraberlik içinde yönetmeye devam edecek; halkımıza daha güzel ve kalıcı hizmetler sunacağız.  Bu anlamlı günde mahallesi, kenti ve insanı için durmadan çalışan ve her zaman daha iyisini hedefleyen; demokrasinin seçilmiş neferi  tüm muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü'nü kutluyorum”

 

Bu haber 11151 defa okunmuştur.

YORUMLAR