Reklam

YILMAZ TAKSİ BUYURUN

YILMAZ TAKSİ BUYURUN

01 Mart 2019 - 07:08

Cumhuriyet Halk Partisi’nden bir dönem daha belediye başkanlığına aday olan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan; gece nöbetinde olan Yılmaz Taksi şoförlerini ziyaret etti. Taksi durağında çalan telefonu “Yılmaz Taksi Buyurun” diye açan Gürkan; taksi istemek için arayan vatandaşla bir süre sohbet etti.  

                CHP’den bir dönem daha belediye başkanlığına aday olan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan; Edirneliler ile bir araya gelmeye devam ediyor. CHP Uzunköprü Belediye Başkan Adayı Özlem Becan’a destek olmak için Becan’ın proje tanıtım toplantısına katılan; daha sonrada CHP Uzunköprü Seçim Ofisi’nin açılışını gerçekleştiren Gürkan; akşam saatlerinde de direksiyon sallayarak geçimini sağlamaya çalışan Yılmaz Taksi sakinlerini ziyaret etti. Nöbetçi taksi şoförleriyle sohbet eden; taksi şoförlerinin sorunlarını dinleyen ve onlarla birlikte çözüm önerileri arayan Gürkan; bir ara taksi durağında çalan telefonu “Yılmaz Taksi Buyurun” diyerek cevapladı. Taksi istemek için telefon eden vatandaştan adresi alan Gürkan, “Durakta taksimiz var ama ben tam olarak adresi alamadım. Ben Belediye Başkanı Recep Gürkan. Yılmaz Taksiyi ziyarete gelmiştim” dedi ve vatandaşla bir süre sohbet etti.


                Gürkan’ın ikinci adresi ise Fatih Mahallesi’nde bulunan Nehir Residence oldu. Site sakinleriyle bir araya gelen Gürkan; 5 yıllık görev süresinde Edirne’ye kazandırdığı projeleri anlattı. Bir dönem daha belediye başkanlığına aday olduğunu ifade eden Gürkan, site sakinlerinden destek istedi; önümüzdeki dönem uygulamaya koyacağı projeleri anlattı. Site sakinlerini Başkan Gürkan’a istek ve taleplerini iletti.

                Gürkan son olarak nöbetçi eczane olan Çakbil Eczanesi’ni ziyaret ederek; vatandaşların sağlığı için nöbet tutan eczane çalışanları ile sohbet etti, ‘iyi nöbetler’ diledi.    

Bu haber 4853 defa okunmuştur.

YORUMLAR